Hakkımızda Ürünler Parça ve Servis Kiralama ve Finans Neler Yeni Mümessillikler

Kiralama ve Finans

 Kiralama ve Finans Hizmetleri
Kiralama Hizmetlerimiz :
Kendinden yürüyüşlü makaslı platformlar, çekilebilir makaslı platformla r , dikey personel yüksetlicileri, çekilebilir eklemli ve çekilebilir teleskopik platformlardan oluşan personel yükselticileri Türkiye geneline gerçekleşmektedir.
Ağırlıkla şantiyelerde, havalanlarında, tersanelerde, kapalı ve açık fabrika alanlarında, fuar alanlarında, terminallerde, hiper marketlerde, kapalı spor salonlarında, üniversitelerde vb. yerlerde, yüksekteki muhtelif işlerin yapılmasında kullanılmaktadır.
Kiralama hizmetlerimiz; yukarida sıraladığımız makinelere zaman zaman ihtiyaç duyan firmaların talepleriyle gelişmektedir.
     Sürekli ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda satın alma gibi ek bir finansman maliyeti oluşturmadan kiralama sistemleriyle ihtiyaçlar karşılanmaktadır.
Kiralama Sistemimiz :
Son dönemde geliştirdiğimiz yeni bir model sayesinde daha verimli ve ekonomik hale gelmiştir. Şöyle ki; bu platformları kiralamak isteyen firmalar, yapılacak işlerini önceden planlayarak firmamızla kontak kurdukları takdirde, 6 ay öncesinden rezervasyon sözleşmesi yapabilmektedirler. Bu yöntemle, hem yüzde 40'lara varan indirimlerden faydalanmakta, hem de zamanı ve finansmanı daha kolay planlayabilmektedirler.
Gürgan Lift Finans Hizmetleri:
Sizleri Gürgan Lift personel yükseltici sahibi yapmak için yapıcı finansal çözümler getirmektedir. Sizlere, size uyacak en etkin ve iddialı leasing ve finansman alternatiflerini Gürgan Lift Personel Yükselticilerine daha kolay sahip olmanız için sunuyoruz. Tüm kredi işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Çünkü biz bu pazarı ve sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve başvurunuzu en kısa zamanda ve en etkin bir şekilde değerlendiriyoruz.

 

 
Haberler 
Tüm Haberler

 

Bu sitenin tüm hakları GSG-ARMADA MAKİNA Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne Aittir.
- Copyright © 2005 -