Hakkımızda Ürünler Parça ve Servis Kiralama ve Finans Neler Yeni Mümessillikler

Parça ve Servis

 1- Garanti kapsamındaki hizmetler
1.a-Ariza Durumu:
İmalatını yaptığımız tüm makinalar; imalat ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. İmalat aşamasında, son kontrollerde ve testlerde farkedilmeyip daha sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hatalar, arıza biçiminde farkedildiği zaman firmamiz haberdar edilmeli ve yetkili servis elemanlarimizin yapacağı tespit ve müdahalesi neticesinde şikayetler giderilmektedir. Bu durumda yedek parça ya da isçilik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
1.b-Periyodik Kontrol - Bakim:
Garanti süresi içinde, makina sahibi firmalar, 3 ay ve 6 ayda bir talimatlara uygun periyodik kontrol ve bakım yapmalıdır. Bu kontroller makina teknisyenleri ya da makina mühendisleri nezaretinde yapılmalıdır.
 2- Garanti dışındaki hizmetler

    Garanti süresi bitiminde ya da hatalı kullanımdan doğabilecek arıza durumlarında ücreti karşılığında servis hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler üçe ayrılmaktadır.
2.a-Tamir:
Makinelerde oluşabilecek arızaların giderilmesidir. Bu arızalar; firmamiz bünyesinde yapilabildiği gibi makinenin bulundugu yerde de yapılabilmektedir. Öncelikle ariza tespit edilir ve rapor haline getirilir. Sonrasında fiyat teklifi verilerek makina sahibi firmanin onayi ile tamir yapılır.
2.b-Bakım:
3 ay ve 6 aylık periyotlarla makineler; standart bir ücret karşılığında periyodik kontrol formuna göre kontolden geçirilir. Bazi ayarlar, bakımlar ve tamirler yapılarak işlem tamamlanır. Hangi kontroller ve işlemler yapıldıysa açıkça rapor edilerek onaylanır ve makina sahibi firmaya gönderilir.
2.c-Revizyon:
İmalatını yaptığımız makineler için asgari 15 yıl azami ise 20 yıl çalışma ömrü belirlenmiştir. Bu süre zarfında en az 3 yıl en fazla 5 yılda bir , toplam makina ömründe ise ortalama 4 defa revizyon işlemi yapılmalıdır. Bu revizyon; örnek revizyon formundaki bütün işleri kapsamaktadır. İşlem bitince bir rapor halinde makina sahibi firmaya gönderilir. Her makina revizyonu için ayrı ayrı fiyat teklifi onayı yapılmaktadır.

 

 
Haberler 
Tüm Haberler

 

Bu sitenin tüm hakları GSG-ARMADA MAKİNA Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne Aittir.
- Copyright © 2005 -